Upozornění, naše tipy:

  • Po ukončení výstrahy před nebezpečím vzniku požárů platí i nadále obecně platný zákaz rozdělávání ohně v lesích dle § 20 odst. 1 a odst. 2 (zákona č. 289/1995 Sb., o lesích) a parcích. Rozdělávání ohně je zde možné pouze na k tomu vyhrazených oficiálních piknikových místech při dodržení provozního řádu daného piknikového místa.
  • Mapa V Praze za přírodou (vydání 12/2017) je zájemcům k dispozici ke stažení v elektronické podobě v PDF formátu a dále v tištěné verzi v distribučních místech projektu V Praze za přírodou společně s dalšími novými i staršími informačními materiály o pražské přírodě do rozebrání zásob. V současné době probíhá příprava aktualizované verze 2019 (předpokládaná distribuce listopad 2019).

  V Praze za přírodou, banner

 aneb
 malý pražský
"životně prostřeďový kudykam"

!!! Upozornění: stránky ve výstavbě !!! Jedná se pouze o úvodní verzi ve jednodušené zkušební podobě s využitím dostupných informačních zdrojů, rádi bychom však pro Vás během roku 2019 připravili pokročilejší verzi s dynamickou mapou, která by dané informace více pospojovala. Kontakt pro Vaše připomínky a náměty

Co vidět a navštívit?

Místa zájmu - přírodní lokality

Trasy (naučné stezky a různé tematické trasy)