Archiv novinek (Portál životního prostředí hlavního města Prahy)

Archiv novinek

Celkový počet: 4
 • 2. 6. 2021 Praha připravila osvětovou kampaň NE! V PŘÍRODĚ
  Osvětová kampaň Ne! v přírodě vznikla z potřeby města reagovat na nevhodné chování části návštěvníků pražských lesů a parků. Jedná se o společný projekt fotografa a art direktora Matěje Derecka Harda a odboru Ochrany prostředí Magistrátu hlavního města Prahy. Hlavním cílem kampaně je tedy poukázat na nevhodné chování části návštěvníků v městské přírodě. Na úvod kampaně proběhla výstava s vernisáží na Staroměstské radnici. V dalších měsících se předpokládá pokračování kampaně formou putovní výstavy.
 • 20. 8. 2018 Dětské hřiště u Čítárny ve Stromovce
  V průběhu července 2018 nechal Odbor ochrany prostředí MHMP dovybavit dětské hřiště na dně bývalého rybníka v parku Stromovka. V rámci rekonstrukce centrální části parku, která skončila v minulém roce, byl prostor hřiště přesunut do nové polohy. Na původním místě dětského hřiště vznikl oddechový prostor zvaný Čítárna s dřevěnými autorskými lavicemi.
 • 1. 8. 2018 Horké počasí láká k vodě
  Kam se můžeme jít v pražské přírodě vykoupat?
 • 8. 9. 2016 2 nové workout fitness v pražských lesoparcích
  Od konce srpna se mohou návštěvníci dvou pražských lesoparků (les Vinice v Praze Běchovicích a les Pod Cihelnou v Praze Satalicích) setkat s novými workout fitness hřišti. Workout fitness jsou sportovní aktivity, která zahrnují různé cviky na venkovních sportovních hřištích, především na hrazdě, bradlech, žebřinách, horizontálních žebřících a jiných konstrukcích, nebo i bez jejich použití (na zemi). Hlavní důraz je kladen na cvičení s vlastní vahou, rozvoj síly a vytrvalosti.
Celkový počet: 4

Tiskové zprávy hl.m. Prahy

Aktuality v oblasti Životní prostředí a volný čas

Doporučujeme