Již tradičně se konala na osvědčeném místě uprostřed rozkvetlé Stromovky oslava dne, který také letos patřil všem dětem. V neděli 1. června  jste s námi mohli oslavit Den dětí před Šlechtovu restaurací ve Stromovce rozličnými aktivitami.
Tento již šestý ročník oslavy dětského svátku byl tématicky zaměřen na všechny hasiče a požárníky. Před bývalou Šlechtovou restaurací proběhla mimo jiné ukázka výcviku dobrovolných hasičů - své umění předvedl úspěšný dětský oddíl dobrovolných hasičů z Bezděkova u Rožmitálu pod Třemšínem. K vidění byla i přehlídka Hasičského záchranného sboru hl. města Prahy a prezentace historické hasičské techniky.

Děti si mohly také vykoušet bubnování na africké bubny, skákací hrad, malování křídami na chodník a již tradiční soutěž v malování vodovkami. Zůčastnit se ale také mohly opravdového rybolovu, divadélka, stromolezení, dostavil se kouzelník, proběhla balónková show a spousta dalších aktivit.

Tuto akci pro vás zorganizovalo již tradičně sdružení Projekt Antioch ve spolupráci s odborem ochrany prostředí Magistrátu hl. města Prahy.

Fotogalerie

 

Dětský den ve stromovce 1.6.2008