Přijměte pozvání na konferenci, kde si budeme povídat o tom, jak dále předávat témata životního prostředí a změny klimatu.
Inspirujte se u předních českých odborníků.

I ekologie potřebuje PR!

Registrujte se na https://www.konferenceevvopraha.cz/registrace/ (17. říjen 2019, 9:00 – 16:30).

Na co se můžete těšit?

Například Jan Krajhanzl, přední český ekopsycholog, stručně objasní proč je komunikace "zelených" témat tak náročná a co s tím můžete ve vaší praxi dělat. Jan Činčera, VŠ pedagog a vědec z Fakulty sociálních studií MU v Brně, porovná vhodné a problematické postupy pro jednotlivé cílové oblasti ekologického vzdělávání a osvěty. Jakub Kašpar, náměstek ředitele a vedoucí odboru vnějších vztahů KRNAPU, se s vámi podělí o osobní zkušenosti s interpretací témat životního prostředí a přírodního dědictví v z pohledu státní ochrany přírody. V neposlední řadě vás s prací a plány hlavního města Prahy seznámí jeho zástupci.

A co doprovodný program?

Celý den obohatí prodejní i neprodejní veletrh subjektů, které se zabývají životním prostředím a environmentálním vzděláváním v hl. m. Praze, burza literatury a informací k tématu.


Registrace začala 2. září a pro prvních 130 účastníků je účast na konferenci zdarma! V rámci jedné organizace max. 2 účastníci, pro další zájemce (případně pro 3. a další účastníky z jedné organizace) je zpoplatněn částkou 600 Kč.

Podrobné informace, články k tématu a registrace na: http://www.konferenceevvopraha.cz/

Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/1417287028446859/

Konference je bezbariérová, na vaše přání zajistíme simultánní přepis. Občerstvení nabízíme nejen „tradiční“, myslíme i na vegetariány a „dietáře“. V průběhu celého dne vám budou k dispozici nápoje v biokvalitě a s Fair trade certifikací. Akce proběhne v souladu s principy zero-waste.

TĚŠÍME SE NA VÁS,

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Krajská konference EVVO 2018, Prezentace organizací a firem